| wokie a întrebat:

Salut, am o prietena ( ana ) si nu stiu cum sa o demierd.
puisor o numea fostul ei prieten si cred ca ar suna stupid s-o numesc si eu asa. Pentru cel mai reusit nume, funda happy

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Bei mie mi se par penibile denumirile astea... adica ii spui pe nume sai nu stiuhappy Sau mai bine intreb-o pe ea cum ar vrea sa o strigihappy asa poate ar fi mai reusit numele. Nu crezi? Baftahappy

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Iubirea mea, anutza, anii, ingeras, dulceata mea happy

| GoguSteriade a răspuns:

Puicuta, pasarica, pizduta.

| wokie explică (pentru GoguSteriade):

Ori esti prost ori esti prost happy

| GoguSteriade a răspuns (pentru wokie):

La dracu, ii pui porecle dupa ce te indeamna lumea pe un site? Daca inca mai functioneaza o porecla, i-o pui dupa ceva ce o caracterizeaza.

| denylov3 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place :Iubita :-x. dar la numele ei e bine si anutza... sper ca te-am ajutat

| Leutzbv a răspuns:

Eu am alintat-o pe sotia mea in mai multe feluri:gogutza, gaza iar acum ai spun puiule sau puiut. uneori ai mai spun si pisi, dar cam atat. Depinde cat de tare ai place sa fie alintata si cum ai place ei mai ales.

| neinteresat a răspuns:

Cel mai frumos alint este "iubire".

| emanuel99 a răspuns:

Sunt mai multe. :Ursuleț, iepuraș, scumpo, dragalașo... etc big grin

| emanuel99 a răspuns:

ursuleț,iepuraș,scumpo, dragalașo, pisi, iubire, scumpi. etc big grin.
P.S Eu asa o strig pe prietena mea. tongue

| andreewtzatamika a răspuns:

Anutza, iubire, ursulet, papusica mea scumpa, viata mea,