| George9 a întrebat:

Salut,am o problema.Am cunoscut o fata acum cateva luni pe un joc,ea nu e din acelasi oras,am mai vorbit, a fost vorba sa fim in real impreuna.Problema e ca ea are 15 ani, eu 20 si am avut cateva mesaje mai indecente cu ea,si din partea ei,si din partea mea,nu am facut nimic cu ea,ea e virgina, pot sa patesc ceva daca tatal fetei face plangere la politie? doar pentru mesajele alea intre mine si ea? Multumesc

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu. deoarece fata nu are sub 15 ani. Dar nu e de joaca, esti undeva la limita.

| neutrino a răspuns:

Fii linistit, politia stie sa faca deosebirea dintre intentie si prostia fara urmari.