| robertalove99 a întrebat:

Saluthappyam o problemasadam un baiat in clasa pe care il plac foarte mult si nu stiu daca el ma placesadde fapt exista niste semne,sau ceva de genulsad... el in fiecare pauza vine la mine si ma i-a in brate,in ore ma striga ca sa faca glume, sau sa se uite la mine fara nici un motiv(sta in spatele meu)nici nu pot sa il privesc in ochi, daca m-am uitat o data si parca ii straluceau ochii,

Răspuns Câştigător
| floriibz a răspuns:

Pai incearca sa te duci la el sa il bagi in seama.Vezi cum reactioneaza si o sa-ti dai seama.Din cate mi-ai spus tu pare ca te place.Dar nu sti niciodata...Bafta!

| robertalove99 explică (pentru floriibz):

Dar nu stiu ce sa ii spuncrying

1 răspuns: