| mari99 a întrebat:

Salut..Am o problema ciudata luna aceasta am facut sex anal si de fiecare data mi-a venit menstruatia.Prima data mi-a venit normal apoi dupa perioada asta am facut sex anal si in timpul asta mi-a venit iar a doua oara la fel...In total de 3 ori pe luna mi-a venit. P.S. Sunt virgina.

FUNDA CINE MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| Dobre_Raducu_Ionut_1986 a răspuns:

Esti virgina si tocmai de aceea iti dai hormonii peste cap faci sex anal doar ca sa iti mentii virginitatea de aceea ai acea dereglare menstruala hormonii tai o iau razna cand faci sex oral sau anal dupa ce vei renunta la virginitate vei vedea ca te vei schimba

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

PS-ul tau e fals. Virgina nu mai esti de la primul contact sexual.
Asta unu la mana.
Doi la mana, nu vad legatura dintre sexul anal si menstruatia. Ce vrei sa intrebi de fapt?
A si da, nu cred ca era menstruatie ce ti-a venit tie. Poate ai vreo fisura anala care sangereaza de cate ori faci sex anal.

| oprescudorin11 a răspuns:

Sexul anal la femei este, psihologic vorbind ca si sexul normal (vaginal). Se declanseaza aceeasi placere, organismul functioneaza si (mai ales) la stimuli psihologici(glande, tot, tot). Poate nu este indicat, nu e treaba mea, nu sunt medic, doar am cercetat' problema'. Stimulii sunt aproape identici. Poate sa devii obiect de cercetare. E interesant insa ce spui.

| mari99 explică (pentru oprescudorin11):

Da,asa am zis si eu :]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigura ca menstruatia ti-a venit si nu ai hemoroizi, de exemplu?

Presupun ca la o varsta frageda orice activitate sexuala iti afecteaza organismul. Ce varsta ai?

| anamimanonim a răspuns:

1.Sexul anal nu are nici o legatura cu menstruatia.
2.A fi virgin/virgina inseamna a nu fi avut niciun contact sexual, fie el sex normal, anal sau oral.