| DarkBoySexy a întrebat:

Am o problema daca se numeste asa...dar in fine,eu nu prea ma masturbez si de o bucata de vreme ejaculez fara ca macar penisul sa intre in erectie sau cateodata ma trezesc dimineata cu chilotii patati...va rog mult ajutati-ma si pe mine nu stiu ce se intampla.
Mersi ... FUNDA.

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

Ia id wwe. edge68@yahoo.com si iti explic totul.

4 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Mai dai dq o laba cai sanatoasa... Cam asa se intampla daca nu te masturbezi...

| Gabi371000 a răspuns:

Vezi ca poate iti face mata laba cand dormi

| DarkBoySexy explică (pentru Gabi371000):

Taci... oligofren impotent ce esti... te afli pe TPU de cateva zile si stii sa comentezi aiurea