| Corleone123 a întrebat:

Am o problema de la un timp si vreau sa o luati in serios. Deci de la o vreme nu stiu ce am dar mai tot timpul simt nevoia sa ma masturbez...adica de prea multe ori pe zistraight face. Sau atunci cand vad o fata asa mai....stiti voilaughingde exemplu care poarta tanga si colanti sau mai stiu eu ce laughing. Ma cam enerveaza chestia asta pentru ca nu ma simt bine tot timpul. Spuneti-mi si mie ce am si daca mi se poate intampla ceva cu mine, daca e grav nu stiu, da-ti o parere. Multumescbig grin

6 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

You're a sick *** that's it!

| Bivolu69c a răspuns:

Si eu o fac cam 1 data pe zi

| anonima3389 a răspuns:

Cati ani ai? esti virgin? poate ca d-aia simti nevoia sa o faci asa des.e ceva normal zic eu, cand o sa ai o partenera nu o sa te mai masturbezi asa des.

Răspuns utilizator avertizat
| xCatastrophe a răspuns:

Cred ca singura ta problema sunt hotmonii. Daca esti pente 16 ani si esti virgine si normal. Solutiilaughing: fa sex de urgentalaughing-->glumesc sau nu stiu incerca sa te controlezi. ^^

| SentimentalConsil a răspuns:

Daca vrei sa scapi de obiceiul asta incarca sa te privesti in oglinda atunci cand o faci