| Anonim9294 a întrebat:

Salut am o problemă, eram in pat și mi-am dat seama că nu pot sa mi belesc capul penisului și a început să mă usture tare când am incercat sa l belesc, țin să menționez că ieri am făcut contact sexual neprotejat, am 15 ani, este posibil sa am fimoză sau are legătură cu contactul sexual neprotejat? Cer seriozitate

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca-i doar imaginatia ta, odata ce nu esti capabil sa decalotezi penisul este imposibil sa faci sex, poate doar in imaginatia ta, iar masturbarea nu este sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Cat priveste FIMOZA, mergi al un Medic Urolog si el iti va spune exact ce grad ai si cum se poate rezolva problema ta, fiindca in functie de acel grad se propune tratament sau interventie chirurgicala.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Mergi la medic. Dar acolo trebuie seriozitate, nu merge cu minciunele.

| Anonim9294 explică (pentru Violleta2022):

Am realizat că nu pot să decalotez penisul după actul sexual

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonim9294):

Ti-am mai spus, masturbarea NU este act sexual!
Mergi la medic!