| tovelo a întrebat:

Saluthappyam o problema in legatura cu prietenul meu.Suntem de doi ani impreuna eu am 19 el 20. Vorbim in fiecare seara pe messenger,dar adeseori mi se intampla atunci cand vorbesc cu el sa nu mai am nimic de intrebat,de zis, decat aceleasi intrebari zilnice precum ce ai mai facut azi bla bla. dupa aia se rupe firul.Toata vina e a mea el e foarte comunicativ,dar e suparacios,mai ales cand nu prea propun ceva despre care sa vorbim pur si simplu parca am o minte goala nu prea am ce sa ii povestesc. aici fac aceleasi lucruri zilnice :fac curat daca e nevoie,mai citesc nu fac ceva divers ca nu am ce,in schimb el lucreaza vara si iese in oras e normal ca are ce sa imi povesteasca nu prea ma uit la tv sau sa stau pe net, eu vara stau la tara si nu avem cum sa ne vedem prea des. asta nu inseamna ca m-am racit de el, nu? eu il iubesc nu vreau sa ma despart de el.

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

De ce nu-i spui asta si poate chiar deschizi un subiect interesant de discutie!

| CrazyTeenager a răspuns:

Ai nevoie de ceva experiente ca sa ai ce povesti, relatiile la distanta au si o parte monotona oricum, deoarece nu sunteti unul langa altul, asta isi pune amprenta asupra relatiei.

| neutrino a răspuns:

Daca nu ai ce discuta cu iubitul tau inseamna ca undeva scartie rau.

| Cosmotel a răspuns:

Pai cum sa aveti ce vorbi daca voi nu va intalniti? daaah!