| bagabani1234 a întrebat:

Salut..am o problema.mai personala ca sa zic asa.am 14 ani.sunt intr.o relatie cu prietena mea de peste 5-6 luni si amandoi am vrea ceva mai mult.sa facem sex.amandoi suntem virgini.doar ca am o mica nelamurire.prietena a incercat sa imi faca un oral.dar cand o baga in gura.peste maxim 10 secunde imi vine sa ejaculez.e normal? de asta imi e frica.nu vreau sa facem sex si dupa 10 secunde sa nu mai pot.ar fi naspa rau de tot, plus ca nici ea nu s.ar dezvirgina calumea.ce e de facut? sau doar de la oral reactionez asa? vreau raspunsuri cat mai serioase va rog. P.S : nu imi spuneti ca sunt prea mic sa imi incep viata sexuala.sunt si altii care incep mai devreme sau la aceeasi varsta si nu au treaba.astea is prostii oh go on; prietena mea e de o varsta cu mine.

Multumesc pentru intelegere!

31 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Măi, copilaşi : lăsaţi-vă de "prostii"!

Mai AŞTEPTAŢI vreo 3-4 ani, că NU "arde" nicăieri :))

Vezi mai multe detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| Alcyon a răspuns:

Eu zic sa mai astepti cu sexul. Nu e chiar ce vezi prin filme. Pe urma, peste cateva luni, o sa te vad si pe tine, pe-aici, strigand: Cred ca prietena mea a ramas gravida! Nu vreau sa devin tata la 14 ani! Sa stii ca nu exista mijloace de protectie 100% sigure. Iar cand n-ai experienta si esti si cam imatur, sansele de a te trezi cu un bebe, sunt mari. Mai bine o mai amanati, sa va mai coaceti amandoi. Poate ca relatia voastra nici n-o sa tina prea mult. Si pe urma, ce-o sa faci? O sa vrei s-o faci si n-o sa ai cu cine. Si daca ii dai de gust, o sa vezi c-o sa fie mai rau ca inainte. N-o sa-ti mai placa sa ti-o freci singur, c-o sa te deprime, si-o sa stai sa plangi ca n-ai pe nimeni.

| Danysan a răspuns:

E normal nu ai esperienta sexuala si e posibil sau cel mai probabil sa suferi de ejaculare precoce (poate ma insel).Tu cand te ia cu toate alea iti dai drumu laughing.Ma prima oara fa sex normal se mai obisnuieste si nenea cu sexu devine mai rezistent -e ca la sport -cu cat te antrenezi mai mult cu atat esti mai bun si ai o conditie fizica mai mare.Tu esti ca ala laughing:-Nu ai jucat nicioada fotbal dar vrei sa joci in finala Uefa Champions League si sa fi si Vedeta sau sa inscrii din prima rolling on the floor.

| Crucified a răspuns:

Tu ai impresia că eşti suficient de matur şi vrei să-ţi începi viaţa sexuală. Uite-mi părerea: Eşti un plod cu muci în gură crescut în căruţă cu bălegar în sandwich şi urină de berbec în oală care abia a descoperit pâinea şi apa. Oricum fă ce vrei, că sigur te vei face de râs cu tot cu ea în faţa prietenilor, colegilor. Ţie-ţi doresc o frumoasă viitoare impotenţă şi prietenei tale cel mai frumos cancer de col-uterin.

| IAMKENNETH a răspuns (pentru Crucified):

Deci asta o fost maxima rolling on the floor))

Mda deci la 14 ani in loc sa iti vezi de carte, tu visezi numa la sex de parca acuma vine sfarsitu lumii. vai vai ce copii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu? la 14 ani nu avem ce face decat sa ne luam acadelele la supt.Ce stau eu sa ma enervez atata? Copii fac ce vad la parintii lor

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e bine sa te enervezi! Faci riduri si iti creste tensiunea...si ei oricum nu te baga in seama>big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Multmesc kiss nici ca m-am nervozat, tare as vrea sa intalnesc o mamica ca acestui user, sa o iau la intrebari nitel, cum si de unde, draga mamica, sti a practica asa ceva? tongue whistling

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

...ahh parintii...ei sunt de fapt cea mai mare problema a copiilor! Daca ai intalni una ar fi foarte socata ca tu esti socat de comportamentul progeniturii, unii parinti au o gandire mai bolnava decat a copiilor lor, nestiutori de altfel si aflati in plin proces de transformare(de asta nici nu ii condamn asa de mult pe ei, asa au fost invatati!)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu pot povestii pe site ce am patit eu cu o asa zisa mama ca i-am mustruluit feciorul si fiica (12 si 13 ani) care dadeau "niste lectii" altor copii in spatele blocului laughing

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciodata, dar niciodata sa nu mai incepi cu ''nu pot povesti'' pentru ca sunt foooarte curioasa din fire si nu ma voi lasa pana nu voi afla ce anume nu poti povestilaughing Aaaa...si nu imi aduc aminte sa te fi blocat la mesaje privatebig grinbig grinbig grin...sau nici acolo nu poti povesti?laughing

| gabriela2201 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing); ce adolescenti precoce avem; ma gandesc, peste 2-3 ani o sa vedem intrebari puse de copii de clasa I, despre treburi de astea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabriela2201):

Mamele lor de copii whistling

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Aleia nici nu i-a dat bine parul la **** si tu vrei s-o babardesti? o sa-si bata toti joc de ea ca s-a *** la 14 ani, dar tu pari ok bravo tie ca ai prostit-o

| HaHaGirl a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

bai istetule daca vrei sa stii femeia e frumoasa desteapta sensibila si trebuie respectata nu va inteleg am 19 ani aproape 20 si am avut nu stiu cati baieti pana acu dar niciunu nu si-a permis sa ma prosteasca cum zici tu va simtiti mai brbati cand va bateti joc de o fata? ca pana la urma pustoaica asta de 14 ani e o copila care nu stie nimic despre ce inseamna sa faci sex sunt perfect de-acord cu tine in ceea ce priveste ca o sa-si bata joc de ea daca o sa zica cuiva asta pentru ca ii va fi rusine si cand va fi mai mare si vor vorbi fetele spre exemplu la liceu cand vor vb despre asta ea se va simti prost stiind ca a comiso deja poate nici nu va fi asa cum trebuie sa fie, la 14 ani nu stiu daca chiar poti sa te indragostesti de o fata sau un baiat poate ca e la amandoi curiozitatea aia pe care toti o au ..nu stiu poate ca cel mai bine ar fi sa vb amadoi ccu un o prietena prieten care au avut experienta asta...dar chiar nu-i inteleg bine cand eram eu in clasa a 8a adica acu 5 -6 ani prin 2007-8 nu era asa eu eram in clasa a 11 a si inca imi era frica de ce va fi desi sunt o tipa foarte increzatoare si nu arat niciodata pe fata ceea ce simt uite un exemplu concret eu am facut un pas gresit chiar acum la 19 ani sunt gravida in 3 luni dar la noi a fost o chestie foarte aiurea am fost inconstienti ne-am imbatat la un party si am dat in altele si dimineata eram goala sub un cearceaf in bratele lui ..si suntem ''adulti'' dupa varsta dar uite ca un moment de neatentie a fost ..de-ajuns ca sa raman gravida apoi mi-am dat seama cand aveam deja 2 luni jumate si nu am mai avortat si nu-mi pare rau pentru ca la mine e situatia cum e am de toate am posibilati financiare doar timpu ma incurca dar eu sunt mult mai mare ca pustoaica asta si el e un pustan dar daca ai trecut prin asta te rog eu expicai tu cam cum e cu asta pentru ca avem destule curve de 15 ani in tara asta nu mai e nevoie de una

| HueyFreeman a răspuns (pentru HaHaGirl):

RIP in Peace limba romana.

| HaHaGirl a răspuns (pentru HueyFreeman):

Ce vrei sa zici cu ''RIP...''? nu m-am prins?

| ionuutzuu a răspuns (pentru HaHaGirl):

Http://lmgtfy.com/? q=R.I.P.

| S3S3an a răspuns:

Voi chiar nu aveti ce face, imi pare foarte rau de fata ca nu are minte, nu am 14 ani dar la ceia ce vreti sa faceti voi eu vreau doar dupa 20. Stiu ca oricum o sa o faceti cel putin sa va protejati. Si totusi ginditiva mai bine si vaş sfatui sa va mai ginditi totusi la ce se poate intimpla.

| Danysan a răspuns (pentru S3S3an):

Pana la 20 o sa sari pe tavan si o sa faci ca Sandokan-nu mai te lauda tu ca nu te cred.

| miru20cmrecords a răspuns:

Incearca sa faci sex poate la oral e altfel si la anal altfel.

| mateicoca a răspuns:

La varsta asta ca prietena ta sa vrea sa faca asa ceva mi se pare cam ciudat si fain pentru tine. nu ai de ce sa iti fie frica, adica depinde de hormonii tai. Daca continui o sa te obisnuiesti

| RaduLeo a răspuns:

Dupa mai mult timp de practica o sa iti treaca faza asta cu ejacularea precoce. Mai bine ai incerca pe la 15-16 ani cand esti mai matur.

| cynty22 a răspuns:

E normal asta pentru ca esti virgin nu ai motive sa te sperii. oricum prima oara nu va va face placere la nici unul dintre voiii ...si pana la urma ce ai de pierdut, MARE GRIJA CU PROTECTIA, asta ar trebui sa te sperie nu faptul ca ejaculezii repede. Succes si distractie placuta! A da si s-ar putea sa nu ti se rupa herminul din prima.straight face

| Alyexxxx a răspuns:

Nu te speria, probabil er de la hormoni. Si mie mi se intampla asta, acum un an. Imi venea in cateva secunde sa ejaculez. Nu te speria, nu e o problema, e ceva normal. O sa treaca in 2-3 luni problema.

| Alexandra216 a răspuns:

Daca pe tine la 14 ani te preocupa sexul cred ca mama ta e foarte mandra de tine!

| bucovinaaa a răspuns:

Nu uitati sa va protejati

| Mihail_Gabriel_Nastase_1997 a răspuns:

Stai linisit asta se intampla de obicei de la oral...dar cu cat mai multa experienta vei avea cu atat mai repede chestia asta o sa disparawinking

| bagabani1234 explică:

Sa nu va mai aud ca va bateti joc.nu am de dat explicatii la nimeni.ce e intre mine si ea e iubire adevarata.nu am prostit-o, stiu sa respect o fata si ea nu e genul sa fie "curva".in plus ce e intro- relatie ramane intr-o relatie.nu o sa merg sa zic la toata lumea ca vai doamne am facut sex cu ea..cine intelege bine cine nu iar bine..astept raspunsuri, convingatoare de data astawinking

| Alcyon a răspuns (pentru bagabani1234):

Dac-o respecti, mai las-o sa copilareasca. Nu-i strica anii astia. Ce nevoie are acum, sa stea cu frica in san ca poate a ramas gravida la 14 ani... Sau sa umble pe la ginecologi cu nu stiu ce probleme. Tie nu-ti pasa, ca esti baiat... dar pentru o fata, o data cu inceperea vietii sexuale, incep si necazurile.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns (pentru bagabani1234):

Eu zisai ca pari ok da acum deja o luasi prin castraveti, nu ii mai da ma la **** da-o in *** de treaba de ce *** trebuie sa va *** la 14 ani, ati ajuns tampiti toti cu mizeriile astea de relatii, parca s-a impregnat undeva in subconstient ca trebuie sa ai o relatie. ete aparu GTA V, joaca gta v, witcheru ca o sa apara si ala, fa altceva da nu mai *** ba copile de 14 ani, nici nu **** cum trebuie ce *** 10 secunde si aia nu e matura fizic si tu te apuci s-o deflorezi de acum. nu mai fiti ba idioti, daca chiar trebuie sa ai o relatie atunci iesiti la filme, mergeti prin parc da nu sex in ***, nu de la 14 ani.