| copyne a întrebat:

Salut,am o problema nu știu cât de gravă este, am întreținut relație sexuală cu prietena și mi-a ieșit tip 2 pungi de puroi in jurul capului, ce pot face?

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ce ai facut ma nene ma? Ai luat clamydia de la fata...du-te de urgenta la urolog sa nu se agraveze, si ia si fata cu tine daca tii la ea, daca nu...sa nu mai treci prin patul ei.

| Emilian65 a răspuns:

Mergeti amandoi la un medic de boli infectioase pentru a vedea care esre cauza aparitiei celor doua pungi de care vorbesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la medic.

| Uvox a răspuns (pentru anonim_4396):

Duceti-va la medic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Uvox):

Mai corect aşa happy

| Alicezzz a răspuns:

La medic cat mai urgent

| Catalina990099 a răspuns:

Mergeți amândoi de urgență la un medic. Nu suntem in masura noi sa va dam un tratament. Nu mai așteptați să nu fie prea tarziu... stiti vorba aia " mai bine previi decât să tratezi"

| ngllllll a răspuns:

Mamaa, ce nasol. Cate nu se transmit prin sex, bacterii la greu.