| Ariana001 a întrebat:

Salut, am o problemasad prietenul (iubitul) meu mereu se supara de la orice fleacsad si foarte greu ii trece, ce trebuie sa fac? poate nu ma iubeste? Ajutati`ma va rog mult

6 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Stiu cum e draga mea, prietena mea tt timpul se supara din fleacuri si pana la urma i'am dat papucii, pai ce dq daca s sup tt tmpu asa ins ca nu ma mai iubeste big grin

| Tiberius a răspuns:

Poate nu stii tu cum sa te porti

| Barbaraaa a răspuns:

Buna happy eu cred ca doar se joaca cu tine si supararile alea sunt doar motive ca sa va certati eu zic so nu-l mai cauti vreo 2-3 zile si daca el nu t cauta inseamna ca nu t place broken heart daca t va cauta spune-i ca daca nu se schimba n-o sa mai stai cu el straight face...Cius

| Mikaela a răspuns:

Bunaaa.Pai daca se supara din orice, si ii trece greu, asta e cam naspa. Poate ca asa e el se supara din orice sau nu ii pasa suficient de mult de tine si de asta nu poate trece atat de usor peste orice fleac.Nu stiu ce sa zic, analizeaza-i mai mult reactiile si vei afla tu de ce se comporta asa.
Sper ca te-am ajutat!happy

| chiritescu a răspuns:

Eu nu cred ca nu te mai iubeste.j eu eram la fel cu pr meu.dar din cauza faptului ca nu ne intalneam mai des si ii simteam lipsa aveam nervi tot tpimu. orice imi zicea nu credeam chesti din astea.j il iubeam enorm...deci nu cred ca nu te iubeste. poate trece prntr`o perioada mai grea.incerca sa fi mai intelegatoare cu el

| Andreea_2359 a răspuns:

Probabil ca asa e firea lui. Asta nu inseamna ca nu te iubeste :*