| ioooooooooo a întrebat:

Salut:am o problema sa spun neobisnuita pentru mine, am 17 ani si sunt un baiat destul de cunoscut, si cunosc o fata de mult timp desi cu celelalte fete era destu de usor ca sa le cuceresc, drept vorbind nu am iubit adevarat nici odata, dar aceasta fata aprinde in mine o flacara ce parca ma face sa plutesc atunci cand o vad, cred ca m-am indragostit pentru prima data dar mnu stiu cum sa ii spui caci mnu as vrea ca sa ma cert cu ea intelegeti?
ajutati-ma cu sfaturi mersi.

Răspuns Câştigător
| zizibela a răspuns:

Hey ioooooooooo (10 "o") fa ce iti spune inima desi ai grija sa nu fi ranit unele fete nu stiu sa aprecieze dragostea! Nu mai sta pe ganduri abordeaz-o! succes:* si foloseste mai putini "ooooooooo"

2 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

. Pai te poti da pe langa ea, te poti baga in discutii cu ea, o poti saluta, adica da`i de inteles ca te intereseaza persoana ei si daca si ea iti raspunde, atunci trebuie sa faci urm. pas si sa o iei usor si sa-i spui ca ai vrea sa vorbesti cu ea ceva fff serios. si ii zici ca iti place de ea, ii zici adv ca n`ai iubit niciodata o fata cu adv si ca ea este pentru tine ceva special si chiar vrei ca sa incepeti o relatie, dar daca vezi ca nu`ti da atentie, atunci las`o ca nu`i de nasul tau!

| anananana a răspuns:

Pai vb cu ea imprietenitiva foarte bine cunoasteti.va si apoi sa vezi cum se comporta:X bafta