| crowslayer a întrebat:

Salut,am o problema si as dori sa ma ajutati daca stiti despre ce este vorba.Am facut sex cu prietena mea(amandoi virgini) de vreo 10-11 ori; in fine, in jur de 10.Si nu i s-a rupt himenul,nici mie ata,iar de fiecare data cand incepem,trebuie sa incep foarte incet(dupa parerea mea),ca altfel o doare; la fel si cu pozitiile,sunt pozitii in care o doare, altele in care nu.Habar nu am cum sa o dezvirginez calumea,pana acum am crezut ca este vorba de marimea mica a penisului, respect 14-15 cm in erectie...dar am trecut peste rusine si am zis sa incerc si aici, poate primesc un raspuns care chiar ma ajuta.Multumesc anticipat.
PS:fara spam,glume slabe,mistouri, etc. ( va rog)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un motiv plauzibil ar fi elasticitatea extrema a himenului.De asemenea s-ar putea ca perforatia din himen sa fie foarte larga din nastere.O alta cauza posibila ar putea fi si grosimea mai mica a penisului tau ceea ce coroborat cu celelalte doua posibilitati expuse anterior sa permita trcerea penisului prin himen si asta sa fie motivul nereusitelor de pana in prezent. Faptul ca frenul nu ti s-a rupt nu are nicio relevanta deoarece marea majoritate a barbatilor mor cu frenul doar intins insa intact. Durerea resimtita s-ar putea datora solicitarii excesive a himenului care in pofida numarului destul de mare de penetrari se "incapataneaza" sa ramana intacta permitand trecerea penisului prin acea perforatie in loc sa se rupa.Continuati deoarece pana la urma se va produce si dezvirginarea fizica. Succes.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza e ca vaginul e elastic, depinde de fiecare fata, bucurate ca mereu e ca prima oara

| minrest a răspuns:

1. Penisul de cat ai zis nu e mic deloc, mai da-o incolo de pornografie. 2. Nu are ce sa ti se rupa. 3. Este deflorata, nu o mai chinui.Tu ce intelegi prin himen? Crezi ca e peste 15 cm. la interior? E chiar la intrare, daca a intrat, gata. Ai grija ce faci, ignoranta ucide. Mai bine intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu e virgina!? Sa vezi caterinca!