| madutza_ubytzik a întrebat:

am o provocare pentru voi! descrieti prietenul(a)/sotul(a) perfect, pe care sa il iubiti cu adevarat! Cel mai interesant raspuns primeste fundita!

Răspuns Câştigător
| Miha a răspuns:

Din pacate nu exista iubiti sau soti perfecti
doar persoane pe care le iubestilove struck
daca ar fi ca iubitul/sotul meu sa fie perfect ar fi asa: -plin de dragoste in fiecare zi
-fidel
-bine facuthappy
-devreme acasa
-responsabil
-sa stie sa gateasca
-dar totusi sa aduca si bani in casa
-amuzant
-itotdeauna sa accepte lucrui noi
-sa stie sa ma surprinda
ce pot zice poate il voi gasihappy
pace:]

9 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sa fie baiatul care mereu sa ma surprinda cu ceva, sa ma faca fericita prin comportamentul lui, sa imi aminteasca cat de importanta sunt pentru el.Multe cuvinte insa am deja ce mi-am dorit din totdeauna

| Just a kid a răspuns:

Sa fie frumos si destept.sa fie intelegator si sa aiba rabdare.sa ma iubeasca si sa-mi demonstreze asta.sa ma faca fericita, sa fie fidel.sa ma asculte cand il rog ceva dar sa stie sa se impuna.sa nu ma faca sa sufar niciodata:X

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.
Este cum vrea el sa fie. Intotdeauna se comporta diferit, nu are nimic in comun cu altii. Isi aduce aminte de zilele importante.Stie sa ma faca sa ma simt speciala. Stie sa iubeasca. Este rebel cateodata, dar stie si unde sa se opreasca. Face aceleasi lucruri, chiar daca unora nu le convine. Se accepta cu defectele lui. Ii accepta pe toti cu defectele lor. E putin aiurit, dar tocmai asta imi place la el.
E amuzant, e copilaros, e cel pe care l-am asteptat mereu, dar la care nu m-am gandit niciodata. E plin de mister, dar intotdeauna nu-mi ascunde nimic. Nu ii e rusine cu mine, intotdeauna ma prezinta prietenilor lui chiar daca nu sunt aranjata. Foloseste cuvinte care pur si simplu ma innebunesc, pentru ca vin de la el din inima. E indragostit de mine si asta e ce conteaza. Ma surprinde intotdeauna. E frumos, e ciufulit si e doar al meu. love struck

Cam atat.
Bye! :*
Adda

| anonim_9938 a răspuns:

Hmmm
cum imi doresc sa fie:X
in primul sa fie fidel
apoi as dori sa ma ajute in ceea c priveste casa pentru ca amandoi locuim in ea
sa fie inteligent
eu nu ma voi lasa intretinuta de barbat dar nici eu nu o sal intretin
sa aiba un corp frumos dar cat mai natural
sa fie romantic
sa ma simta cand sunt suparata din orice motiv si sa ma faca sa-mi treaca supararea
sa fie plin d gesturi tandre
sa fie de acord ca amandoi avem ceva de spus
sa nu bea eventual sa nu fumeze
sa tina cont de zilele importante pentru o femeie
si cred ca asta este barbatul perfect pentru mine

| Angiutssa a răspuns:

Sa fie brunet si sa aiba ochii caprui sau negri:X.Nu trebuie sa fie mister univers, ca nici eu nu sunt miss, dar sa aiba un aspect fizic placut(merge si cu burtica, da' nu mare, nu am pretentia sa fie Gigi Muschi), sa fie atent cu mine(daca el e atent ii voi raspunde, bineinteles), sa fie inteligent, sa nu imi ascunda nimic, sa nu ma minta, sa ii placa imbratisarile, sa nu ma refuze cand il invit in parc(decat daca are ceva planificat) si sa tina la mine si sa imi arate ca intr-adevar ma iubeste...pana la urma asta conteaza cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, nu e provocare, e descriere! tongue
Ah, cat am cautat raspunsul asta pe care l-am postat demult! Ii dau copy-paste(nu te speria, e al meu, nu l-am luat de pe Google!): frumos, destept, surprinzator, indragostit, incantator, ciufulit, revoltat, copilaros, uneori complet nebun si putin amnezic..., uneori cu bani si alteori fara, nu as mai alege pe nimeni!

| Brianariri a răspuns:

Nu stiu...

| Spartan117 a răspuns:

Fata visurilor mele are par brunet ochi caprui si sa aiba un corp perfect

| georgyana_4918 a răspuns:

Pai in imaginatia mea de fata la 14 ani ar trebui sa fie... intr-un cuvant sexoslaughing