| Vasyle21 a întrebat:

Salut.
Am pe cineva in clasa care imi place foarte mult, intr-o zi i-am spus pe mess ca o plac dar nu am intrebat-o daca si ea ma place. vorbim in fiecare zi sall cf. si la sfarsit cand iese "Am iesit, Pa, Te-am Pupat :*:*!" si nu numai la sfarsit cand iese da :*dar mi-e rusine sa o intreb daca si ea ma place si azi nu stiu de la ce a pornit si mi-a dat parola ei de mess. nu stiu cate ar face asta desi nu sunt cu ea. si nu a mai dat la nimeni parola ei de mess laughing... ce sa cred ma place sau nu? sau cum sa o intreb daca ma place, am emotiilaughing
Si am vazut intr-o convorbirea cu o prietena de a ei pe mess ca am intrat. si zicea ca nu vrea sa auda toata lumea ca o plac. de ce si asta?happy
Dau funda pentru sfaturi / raspuns

Răspuns Câştigător
| ValyCoolBoy a răspuns:

Un singur sfat am pentru tine : "Nu fi prost ca mine! " la fel am facut si eu laughing acum cativa ani buni de zile... deci mai bine o intrebi daca te place si sa ii spui oricare ar fi raspunsul ei, ca u o placi si asa o sa reusesti sa o si ai. Cum ar venii iti faci singur sansa de a o avea! Mult succes!

2 răspunsuri:
| Fr3eZ a răspuns:

Si eu ma aflu intr-o situatie asemanatoare... Doar ca la mine e mai complicat sad O plac, vorbim dar cand sa aprofundam discutia ea imi spune ca are treaba sau ca invata sau alte chestii happy Asta ar fi partea aiurea. Partea buna e ca am invitat-o la un suc si nu a ezitat sa spuna DA.
Deci la mine e cam greu de aflat daca ma place.

In schimb tu ai noroc laughing ea te placewinking altfel nu vad de ce ti-ar da parola de mess... Asta inseamna ca nu are sa iti ascunda nimic happy

| Vasyle21 explică:

Aha. mersi de sfaturi foarte bune multumesc la amandoi. o sa-mi iau inima in dinti si o s-o intreb pana la urma laughing, mai astept sfarturi. mersi inca odata la amandoi