| mady_1736 a întrebat:

Am prieten de 1 an si tin mult la el si stiu ca si el ma iubeste dar s-a suparat si nici nu mai vrea sa vb cu mine, motivul este ca fara sa iau seama am trimis un mesaj fostului (care-mi este doar prieten) de pe profilul sau. Este foarte suparat si nu stiu ce sa fac sa-l intorc inapoi...in plus este foarte,, mindru" va rog dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| Biscotte a răspuns:

Scz daca iti spun dar nu ai facut chiar ce trebuia, asta ar insemna ca e gelos. Oricum cel mai bine ar fi sa incerci sa vb cu el, sa'l faci sa te asculte. Daca te iubeste te va asculta. Asa sunt baietii au un orgoliu foarte mare insa si ei sunt sensibili si sufera in tacere. Cel mai bine e sa vorbesti cu el, alta cale nu cred ca exista decat comunicatiahappy...
Sper sa va impacati, iubirea e cel mia de pret comoara happy!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu trebuia sa reactioneze asa.Eu am ramas prietena buna cu fostul si ne vedem mai mereu, vorbim, dar actualul nu ma blameaza cu nimic.Probabil,al tau, e genul foarte gelos si de-aia iti face asastraight face Vorbeste cu el si explica-i ce s-a intamplat!

| Miauti a răspuns:

"Mandria strica omenirea" lasa-l asa! daca tine la tine sau mai are un pic iubire pentru tine te va cauta, daca nu iti vei da seama ca nu e el cel ales.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai depinde ce iai scris aluia. e normal sa se supere depinde ce contine mesaju e gelos si nu suporta sa vb cu fostul fostii asa e si pr meu vb cu el si zii ca o temrini cu el u cum ai reactioana daca el iar trim fostei pr sms?

| sweetgirl9 a răspuns:

Pai ce iai scris prietenului tau? daca ai zis gen ca iti e dor de el spune-i ca este doar un amic si tii acum la el ca la un frate, dar totusi depinde de ce ai scris in acel mesaj...

| mady_1736 explică:

Doar l-am salutat si am intrebat ce mai face, nimic altceva...stiu ca am gresit dar fara sa-mi dau seama, n-am crezut ca un mesaj trimis din greseala fostului meu prieten il v-a afecta atit de mult...

| mady_1736 explică:

Pentru dodo:l-am salutat si am intrebat ce mai face, nimic altceva.
poate ca este gelos dar nu-mi amintesc vreodata sa-mi zis sa nu mai komunik cu el, nu stiu dar cred ca el s-a suparat mai tare ca mesajul a fost trimis de pe profilul sau, intr-adevar a fost din greseala.

| mady_1736 explică:

Eu nu-s impotriva komunikarii cu fostele lui, si el komunika cu fosta, chiar a si fost un caz asemanator cu fosta lui dar eu nu m-am suparat si l-am inteles ca a fost o greseala.