| Facăru a întrebat:

Am revenit cu o intrebare:
1)Cum as putea sa conving o femeie de 37 de ani(e o fire mai copilaroasa) sa se culce cu mine(suna ciudat da imi plac milf-urile) laughing
Merci.
P.S. : Aladeen motherfuckers!

9 răspunsuri:
| swagMeOutBitch a răspuns:

Iti plac milf-urile?straight face
ba baiatule, scuza-ma, dar cati ani ai?

| XxHAOSxX a răspuns:

Daca ai stii definitia la MILF intrebarea asta nu ar trebui sa existe.

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns (pentru XxHAOSxX):

Ia,uimeste-ma,ce inseamna MILF?

| XxHAOSxX a răspuns:

MILF=Mother, I like to f*ck.Deci ii place asta si nu trebuie sa o convingi... straight face

| NANANAHehh a răspuns:

Ia-o cu vorbe dulci......sarut-o mangai-o, i-ao in brate, tranteste-o on pat, si de acolo stii ce sa faciwinking
ps:,, milf milf divorce
tanti ii gata de orice,,hee heewinking

| Cosmin1I a răspuns:

Sa inteleg ca acum vine si partea in care tu ne zici ca ai sub 16 ani nu?

| CryChristiAN a răspuns (pentru Cosmin1I):

La asta ma gandeam si eu.

| Chrissy92 a răspuns:

Pai daca tu esti mai mic ca ea e normal ca nu vrea asta...

| cristinel87 a răspuns:

Simplu.Mie unul mi-a mers asta. Vorbeste cu ea mai mult asa aiurea si din glume in glume iti va zice de ce nu e fericita cu sotul ei(asta in caz ca e maritata), daca nu e si ii place catusi de putin de tine iti va da ea detalii cum ar vrea sa fie viata ei. Aveam 22 ani si 33 si am reusit sa o bag in pat, desi era maritata si la o distanta de 1000 km de mine, a facut efortul sa vina la mine.A fost frumos doar ca s-a intors la el si nu inteleg de ce ma mai suna si acum.Probabil sta cu el doar pentru copilasul lor.