| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss
oare o sa ma mai caute

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

@deywtza bullshit mate
Pai sa vedem,in primul rand este o mare PROASTA! Eu zic chiar daca se va intoarce la tine nu te injosi asa de mult incat sa umbli cu ea,daca te mai intreaba spune-i ca este o proasta si nu vrei sa ai deaface cu ea si cu scorpile ei de prietene,sincer acum este imatura si proasta, nici ea nustie ce vrea:-J asta normal daca vrei o relatie stabila si lungutza, daca vrei doar sex fa cum spune deywtza daca vrei o relatie lunga nu se merita cu o astfel de fata jegoasa:-J adica daca te injosesti tu asa de mult ca sa fi catelushul ei este alta traeba^^ acum faci cum vrei eu doar mi-am dat cu parerea si niste sfaturi care sunt adevarate din experienta

| TheMoonGirl a răspuns:

Pai.in situatia ta probabil te va mai cautahappy. Faptul ca le-a pus pe altele sa-ti spuna ca nu puteti continua e o chestie destula de buna, adica nu putea sa-ti spuna ea. Totusi nu cred ca ea le-a pus pe fete sa te faca urat si altele. Mai stiu si eu fete d-astea care fac asa si mereu s-au intors inapoi la baieti.acum nu stiu sigur daca se va intampla si in situatia ta...depinde de fatawinking