| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

oare o sa ma mai caute

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Fite de domnisoare cu capul in nori! Ele viseaza ca sunt cu toate zane,ca toate vor ajunge top-modele,ca vor face partide cu milionari,etc. Eu zic ca ar trebui sa lasi fetele in pace,mai ai de invatat la limba romana,si atunci cand vei fi destul de copt,vei gasi si o fata adevarata,nu o aiurita! La varste mici,nu se poate vorbi de marea dragoste, doar de dorinta de a cunoaste dragostea! Sunt foarte, foarte rare cazurile cand astfel de relatii rezista timpului.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Tu o cunosti mai bine tongue.
Deci. daca e fata de trebuie, poate a avut o problema sau a intervenit fostul ei pr dar daca te place o sa te cauta:-)

Dar. daca e o fata gen,, pissy'' mai bine n`o baga in seama :-d

| Dolceboy a răspuns:

Mi-am mancat 4 din viata cu o copila si la fel facea,iti zic eu varsta poate fi de vina, si ma gandesc ca poate a vrut sa-l faca pe ala gelos sau eu stiu, decizia este a ta daca mai vrei sa incerci sa fi cu ea sau nu, daca reuseti sa fi iar cu ea incearca sa fi indiferent si greu accesibil (in cazul meu a mers mereu le-a innebunit ) sper sa fiti impreuna!