| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

oare o sa ma mai caute, ce ziceti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O copila proasta nici curaj nu are sa iti zica lucrurile in fata nu stiu daca te va mai cauta, daca da spune-i tu ca e o urata si panarama.

neluL
| neluL a răspuns:

Pai tu ce crezi? Ai putea sa stai ca a doua spitza de la carutza? Sa fi tu fraierul de rezerva? Daca ti s-au aprins calcaiele asteapt-o! Fetele sunt ca...CocaCola...pe toate drumurile!(dealtfel si baieti)

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred.

| ionela22 a răspuns:

Chiar daca te cauta nu ii da atentie ca nu merita. Daca ii placea cu adevarat de tine nu facea asa ceva si in primul rand nu le permitea prietenelor ei sa te sune.Cand tii la cineva sau te atrage nu faci asa ceva.Nu o mai cauta tu esti dragut cum ai spus nu meriti o fata ca ea. Apreciaza o fata care te place cu adevarat ci care iti arata prin fapte nu prin vorbe ca vorbe putem sa spunem multe.Eu cred ca s-a jucat cu tine.
funda?

| Brunetica a răspuns:

Buna! deci fata aia nu sti ce vrea de la viata sau poate e o pustoaica, eu te-as sfatui sa o lasi in pace, nu cred ca sa impacat cu fostul a fost doar un motiv sa nu mai continuie cu tine. Ignoro si nu o mai baga in seama si ai sa vezi cum se va intoarce si atunci sa ii zici si tu acum esti tu ceea urata happy sper ca te-am ajutat! si inca ceva nu lasa pe nimeni sa te calce in picioare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu pricep, daca ti-a zis ca esti urit ce? Participai la un concurs de frumusete? Intrebarea ta de la urma arata totusi ca o accepti daca te cauta.Mi se pare normal sa fie asa ca la gara.