| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

oare o sa ma mai caute, ce ziceti? a trecut o saptamanabig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost tu daca accepti in caz ca o sa te mai caute!

| Johnny_3797 a răspuns:

Interesant.Nu prea cred ca va incepe sa te caute doar daca iar se va certa cu fostul ei.Cel mai bine tu sa nu te gindesti la aceasta si corect spui ca sa nu zica la toate proastele daca doreste ceva atunci ea sa intrebe si gata.Dar aici se vede ca ea atunci cind s-a certat cu prietenul ei dorea poate ceva nou una alta si te-a invitat dar deamu cind s-a impacat cu el ca sa scape de tine te-a trimas spunind ca esti urit si tot asa happy.Nu te gindi la aceasta, da-o in ""la. Continua mai departe sa traiesti happy

| Castiel a răspuns:

Si de ce mata pui aceeasi intrebare de 15 ori?

| anamaria_7695 a răspuns:

Depinde si cati ani ai tu si cum gandesti despre fetele din ziua de azi. De cautat nu o sa te mai cauta ft s-a certat un pic cu prietenul si a incercat sa se razbune intr-un fel pe el incercand sa iti zica tie rautati despre el de fapt eu cred ca ea nu a vrut niciodata sa iese cu tine doar te-a invitat crezand ca il va face gelos pe fostul sau actualul prieten.Sau pur si simplu a vrut sa rada de tine impreuna cu prietenele ei. fete sunt dar incearca sa le cauti tu pe ele nu ele pe tine big grin