| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

oare o sa ma mai caute, ce ziceti? a trecut o saptamana

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E cam asa: ea nu stie ce vrea, sau e o usuratica, iar tu.ai mari probleme de "exprimare". Daca si vorbesti asa cum scrii, nu ai sanse, sincer.

| Castiel a răspuns:

Si eu am dat de o de aialaughing Nu se intampla sa o cheme angela diaconu?laughing glm
Asa pai, nu a stiut ce vrea (una din multele proaste din Romania) a crezut ca s-a despartit definitiv de fostul (cearta lunga intre ei) si s-a dus la tine (si medicament sa uite de el) la care ea a vazut ca ala si-o fi cerut scuze etc, sa impacat cu el si eu fi parut rau de tine (nu cred) si lea pus pe alea sa iti zica sa o lasi in pace (bla bla a nu>?) SAU doar si-a batut joc de tine si lea pus palea sa te injure e logic sau nu e?!

| PussicatDolls a răspuns:

Dragul meubig grinNu trebuie sa-ti pese de ea si de ce zice ea. Poate ca nu ti-a raspuns la telefon pentru ca ii era teama sa vb cu tine stiind ca se impacase cu fostul`big grin.
Si, doar pentru ca te-a sunat o colega de-a ei, aceasta ar fi putut s-o faca din rautate.Nu ar trebui sa apleci capul la orice vorbe spuse aiurea de o oarecare fata.happy
A trecut o saptamana...ok.E totusi o perioada destul de lunga.Eu zic sa o suni sau sa-i trm un sms sau sa vb cu ea pe net si sa-i ceri un raspuns categoric ca sa stii ce ai de facut pe viitor.Tu nu esti jucaria nimanui,ai inteles?straight face
Esti pe cont propriu.O iei de mana,o suni "Alo,da, vrei sa continuam, sa fim impreuna? Daca da bine daca nu iar bine.Eu sunt un baiat cu sentimente, nu sunt o roata de rezerva!"
Pe bune, eu asa i-as spune.Nu fi rusinos,scoate inima din pieptul tau si bag-o in pieptul ei sa sufere cum ai suferit si tulaughing[e o exprresie)happy
Deci, ai grija ce faci, bafta multa!kiss

| koshmarul a răspuns:

Ba ahda multe curve mai sunt in Romania, una peste alta

| lovefan a răspuns:

Buna. Eu in momentul in care am citit intrebarea ta mi-au venit in minte 2 idei:
1. Era foarte suparata din cauza prietenului ei, si a vrut sa sara in bratele tale nu neaparat pentru ca te place, ci pentru a se ajuta pe sine sa treaca mai repede peste asta.
2. Poate ea chiar te place si face asa numai ca sa vada daca te intorci la ea si daca cedezi.
Insa, cred ca nu are rost sa te framanti pentru o fata care schimba tipii ca pe sosete(adica, de ce s-a razgandit asa de repede?) si care nu are curaj in fortele proprii si pune alte persoane sa ii rezolve problemele. Gandeste-te bine inainte sa pui suflet in aceasta relatie intr-un fel imaginara, nu cred ca se merita.
Sper ca nu am fost prea dura, am vrut sa te ajut si sa fiu sincera in privinta a ceea ce cred. Bafta!