| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

ce zicei au trecut 3 saptamana are rost so mai caut? cred ca nu

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Flyproject esti omul meu te sustin.Si eu am patit la fel s-a dus la prietenu ei care e un urat ma pis pe ea de modestie m-am saturat.Inteleg ca nu te lauzi si te admir pentru asta. Nu merita nimic fata cu pricina chiar nimic nici macar nu stie sa tina intre voi doi.Probabil ca e genul de fata care face ce zic prietenele ei nu te merita,nici macar nu stie sa ia singura o decizie pacat ca stiu ca tu ai fi putut sa o faci fericita,pacat, asta am simtit si eu pentru ea din pacate nu acum, inca nu.Incearca sa treci peste e clar ca nu te merita,nu o mai cauta, las-o in pace a trecut,vede ea mai tarziu cand o face fostul prieten in toate felurile nici macar relatia lor nu o sa tina.E o copila orice ar fi nu merita, numai, a fost odata ca niciodata si doar atat nu a imbatranit nimeni fericit asta e sigur.Salut! Numai bine

3 răspunsuri:
| WhiteRose a răspuns:

Ti-ai dat singur raspunsulwinking Evident, NU! sigur a vrut doar sa isi bata joc...

| mykydutza001 a răspuns:

Nu are nici un rost...si-a batut joc de tine

| kakarotssj a răspuns:

COmportament infantil din partea ei straight face si urasc genul de fete care vb de rau fostii "oricum era un bou" "ma enerva" dc *** ai mai stat cu el?