| flyproject a întrebat:

Salut am sa va va spun ceva m-a invitat o fata in oras, ok am acceptat seara am sunato numi rasp la tel si a doua zii iarasi o sun si imi rasp o colega si imi spune ca sunt urat si toate tampenile si cica sa inpacat cu prietenuso fostul ok, si acum 3 saptamana spunea de el cai obsedat bla bla ok da de ce vb cu mine, dc ma invitat in oras, i-am spus dc nu miai spus tu in fata ca nu putem continua, dc lea pus pe toate proastele sa ma sune ok, sunt mai draguz decat prietenuso bine nu ma laud, daca tine la el asta e. Funda plss

ce zicei au trecut 3 saptamana are rost so mai caut? cred ca nu

4 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Nu, nu are rost.
Motivul pentru care te-a invitat in oras a fost sa se amuze ea si de asemenea prietenele ei.

| MiK3L a răspuns:

NU. Cred ca doar si-a batut joc de tine.

| JulieAndreeaB a răspuns:

Nu are rost.parerea mea este ca a facut acest gest din orgoliu, sau poate doar sa ii demonstreze ceva prietenului ei.(ca se "descurca" si singura) iar faza cu prietenele a fost cel mai urat mod de ati spune sa o lasi in pace.pacathappy reorienteaza-te. succeshappy

| ea_3212 a răspuns:

Nici nu te mai gindi la ea, caci chiar nu are rost...sau poate ca a vrut sa iti faca fostul prieten gelos?!? atunci cind erau despartzit...si daca totul s-a aranjat si e ok la ei de ce ii mai trebuiesti.
pa pa, o zi faina in continuare!