| mustangmuscle a întrebat:

Salut, am si eu asa o intrebare:zile asta am cunoscut pe net o fata nu-i de la mine din oras e din altul(aproape de mine) are 14 ani e buna fata, am invitato la un suc. ei bine a acceptat. uite care e problema: ma tem sa nu stic totul cind ne vedem, nu prea ma pricep la vorba(cu fetele) si inca ceva dupa parerea ei un baiat cucereste o fata cu ajutorul fapteleor asa crede ea! ma ajuta cineva? Cum sa ma comport ca so cucersc?

6 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Aratai ei cum esti uh cu adevarat. daca u vei fi natural nu va fi bien nu se stie se poate indragosti de cine esti tu cu adevarat. nu de cine vrei sa fi. deci eu sper ca te-am ajutat dar daca nu iti va merge cu ea viata merge inainte deci bafta

| Bianca_2742 a răspuns:

Pai cum sa-ti spun prin fapte buchet de flori, bobo, prin vorbe frumoase.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

laughing...hm pai da fa si tu ca pe vremuri:devil)

adica: dui si tu un trandafir ...sau un buket de flori nu strikawinking...Si nu fi si tu PORC(scuzE)laughing adica sai pui mana pe picioare pe fese pe stiu eu mai ce :s laughing

incearca sa fi gentelmen daca poti du-o pana la masina/tranvai doar nu te-o durea picioarelelaughing

:s etc...

sa spui daca a mers big grin

a da si sa nu ii spui " esti buna raw"rolling on the floordevil ca daca spui asta strici totulaughing

| Webber a răspuns:

Comporta-te natural...Altfel, in scurt timp te vei auto demasca si atunci chiar ai stricat totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeei na...
nu e mare greu sa cuceresti o fata...
trebuie sa vb frumos cu ea, sa te comporti frumos, sa ai gesturi placute...si chestii de genu
crede-ma daca incerci asa o sa o cuceresti!
Dar acum depinde ce fel de fata este.
SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de personalitate. incearca sa fi amuzant...