| denismarianc a întrebat:

Salut, am și eu nevoie de niște sfaturi. cum pot atrage o femeie?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu respect, cu bun simt, cu vorbe placute, cu complimente, cu o floare, cu blandete, cu un temperamnet calm si placut, cu un comportamnet si vorbe frumose (vulgaritatile, injuriile, scuipatul si tipatul nu sunt niciodata recomandate)

| DauSfaturiDeViataSexuala69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si unde ogasesc?

| Violleta2022 a răspuns (pentru DauSfaturiDeViataSexuala69):

Femei gasesti peste tot!
La magazine, la cumparaturi, la piata, la biserica, la cafenea, la cinema, pe strada, prin parc, in vacanta, la club samd.

| relian a răspuns:

O femeie nu o atragi prin ceva anume, adica sa tina de tine chestia asta, tine de cum arati tu, daca ai ceva ce o atrage.

Nu trebuie sa-i spui nimic, nu trebuie sa faci tu nimic. Vorbim aici despre atractia asta in general, desi mai sunt si atractii de alta natura, gen cum vorbesti, ce vorbesti, cum te porti si etc.

Insa cele mai multe persoane sunt atrase de fizic, doar ce vad, de cum arati tu ca si fizic.

Daca esti urit sau ai un fizic, chip comun, cam greu sa atragi femei laughing
Dar is si femei care is atrase de tine, chair de nu esti atragator, caz in care procentul este mult mai mic.

Un barbat atragator atrage majoroitatea femeilor, unu f atragator atrage orice laughing iar unu asa mai banal, atrage ce mai ramane laughing sau nici pe alea mai grasute laughing ori nimic.

| TimberWolf a răspuns:

Daca e mica si proasta ii spui ca ai bemveu, daca e matura si inteligenta o atragi cu calitatile tale masculine.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde ce fel de femeie, unele se atrag mai ușor, altele mai greu.
Pe unele le atragi cu bani, masini scumpe și aspect fizic, pe altele cu bun simț si respect, loialitate și alte calități asemănătoare.

| MValentin a răspuns:

Odata ce chiar intrebi asta, e grava. N-ai sanse XD

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! bagi busuioc sub perna iar noaptea viitoare iti vei visa aleasa! Acest lucru trebuie facut doar de rusalii, AI GRIJA, un prieten nu a facut o de rusalii si l a visat pe lucifer!

| GeorgeCosmin a răspuns:

Oamenii devin tot mai prosti. mergi intr-un mall si ia te de oricine. 100% o sa reusesti ceva.