| Salut123 a întrebat:

Salut.Am si eu nevoie de un sfat.Sunt cu o fata de putin timp si am aflat ca in timp ce era cu mine s-a culcat cu fostul gagic... mi. a recunoscut si in prima faza am iertato ca tin la ia. da nu ma pot impaca cu gandu asta si am impresia ca tot se mai gandeste la ala.Nu stiu ce sa fac... voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Roxana2312 a răspuns:

Am avut si eu in caz din asta dar eu iti zic o chestie e numai vina lui el s-a culcat cu prietena ta dar ia nu a putut sa refuze cand ei ii place o inteleg fiecare ii place de cine vrea dar daca el ar fi tinut cu adevarat la tine nu s-ar fi culcat cu prietena ta si prietena ta nu a facut-o cu intentie ea a fost doar orbita de iubire si daca inca se mai gandeste la el ii treaba ei ii place nu poate sa il uite dar trebuie sa il uiti si sa ii arati ca ai trecut peste si beata fata nu are nici o vina, vina este la el sper ca te-a ajutat sfatu meu si sper ca poate o sa imi dai si o fundapuppy dog eyes

9 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

În primul și în primul rând dacă aș fi în locul tău aș verifica tot ce scriu cu un corector de greșeli de ortografie și gramatică, se scrie corect EA.
Referitor la întrebare, eu unul aș lăsa-o să fie cu fostul "gagiu" pentru că dacă s-a culcat cu el e clar că încă mai simte ceva pentru el. Să ții minte, o femeie care te-a înșelat o dată te poate înșela și altă dată. Nu zic, dacă aveți o relație "deschisă" e ok. Dar atât timp cât tu nu ai înșelat-o nu e ok. Desparte-te de ea și caută alta care să nu aibă probleme emoționale.

| doc69 a răspuns:

Nu ai ce sa faci dragoste cu forta nu se poate ori traiesti in continuare la maxim ori o lasi mai devreme sau mai tarziu zbuciumul tau tot va crea valuri

| alafaranume a răspuns:

Daca tinea la tine o facea cu tine...dar din momen ce a facut asta se vede cat de mult te resepta, spune-i pa cat mai repede

| Salut123 explică:

Nu prea suntem noi prieteni(eu cu fostul). incerc sa uit tot ce s-a intamplat da e greu...asa e a fost cu el mult timp la iubit, lo mai iubi.Cand ne.am certat mi.a zis sa o iert ca a fost un moment de slabiciune(da au fost mai multe nu unu)si mi.a mai zis ca nu o sa imi para rau.O sa incerc sa o fac sa il uite pe ala.

| Salut123 explică:

Sau o sa ma despart de ia...chiar nu stiu ce sa fac d'oh

| Salut123 explică:

Roxana2312 scuze da nu merge sa iti dau funda.nu stiu dc

| mihai3017 a răspuns:

Hey unde este respectul de sine? e logic ca inca il mai iubeste pe fostul si daca a facut asta odata se va mai repeta. Fii barbat...

| Salut123 explică (pentru mihai3017):

Cu ala nu o sa se mai intample k nu o mai suporta.de la el am aflat asta

| mihai3017 a răspuns (pentru Salut123):

Sincer daca as fi fost in locul lui si eu as fi spus la fel... iti convine situatia asta? bun e alegerea ta