| Sorin7777777 a întrebat:

daca am facut sex oral cu o fata cam doua minute dar nu am ejecutat a fost doar asa. Si ia sa aiba sida s-ar putea sa am si eu?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai timp, ia si "ceteste" si apoi ar fi cazul de ceva analize.
Riscuri majore sunt daca tu i-ai facut ei "curatenie"
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Asfel de boli seia si prin sex oral!

| Alcyon a răspuns:

BTS-urile se iau si prin sex oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sex oral ai facut? Ai dat cu limbuta acolo? Daca da, ai luat virusul.Mergi repede la analize ca nu e de joaca. Daca stiai ca are hiv cine te-a pus sa faci sex cu ea? Nu e de joaca, e viata ta in jocul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu- ciudat cum toti intreaba de BTS-uri abia dupa ce fac sex?
Astfel de persoane ar merita eutanasiate sau macar castrate ca sa nu perpetueze prostia.

| DimLight a răspuns:

In saliva exista o cantitate mult mai mica de virusi hiv decat in sange deci daca nu-i sangerau gingiile probabil n-ai luat nimic

| DimLight a răspuns:

Oricum daca esti sigur ca are hiv mai bine iti faci analizele, altfel risti sa mori la prima raceala daca ai luat ceva.

| Dudu008 a răspuns:

Se poate lua.si prin sarut si prin contact sexu; dar si pin alte modalitati...

| Ionutzz13z a răspuns:

Nu.