| Loredana2505 a întrebat:

Daca ciclul menstual mi-a venit cu 2saptamani inainte de data normala(m-a tinut 4 zile cum ma tine de obicei, doar ca nu a curs din abundenta cum este de obicei) si am facut sex neprotejat a2a zi dupa terminarea ciclului menstrual, este posibil sa raman gravida? Sau sa fiu deja si asta sa fie cauza pentru care mi-a venit si asa devreme? Astept pareri, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Asteapta 21 de zile dupa ultimul act sexual, fa un test de sarcina si vezi care este treaba.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Dacă ti-a venit nu esti gravida fii calma