| vasal a întrebat:

Salut am si eu o intrebare de ce baietii pun mana la fete pe fund,pe sani le trag de par. Adica da inteleg ca la unele le place pentru altele e un adevarat chin pe mine desi sunt baiat nu ma disreaza lucrurile astea, nu le fac si nu consider ca e frumos

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Deci exista si baieti care gandesc in felul asta.....eu una credeam ca au disparut de mult.Respectul meu pentru modul tau de gandire.

| vasal explică (pentru JustMusic):

Buna madilina mersi mult pentru raspuns vrei sa vb pe mes idul meu lucian_cosntain96

3 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

In sfarsit unu care isi da seama de asta bravo mai!

| adrianamara a răspuns:

Depinde de fata, un toate vor,, atentii"de genul asta! Ei fac asta din diferite motive fie sa se bage-n seama fie ca se cred stapanii lumi si cred ca au dreptu sa faca orice!