| Sabina_5075 a întrebat:

Salut'am si eu o intrebare? este bine sa-mi fac tatu in numele baiatului care il iubesc...insa el nu stiu daca ma iubeste, findca are prietena...ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce rost are sa iti faci tatuaj cu acel nume poate nu vei ajunge sa fi cu el mai ales n-ai cum sa-l iubesti o viata intreaga pe el mai sunt si altii la rand.

| RXN a răspuns:

In viata ta sa nu-ti faci tatuaje cu numele unei persoane gen iubit,amic, prieten, etc.Cand vine vorba de numele parintilor,fratilor,copiilor mai inteleg, exista o oarecare stabilitate in sentimente si in relatii, dar sa-ti tatuezi numele unui tip cu care nici macar nu esti in momentul de fata nu e o miscare prea buna.Ai sa ti-l faci,apoi ai sa umblii sa ti-l acoperi sau sa ti-l scoti,iar niciuna din actiunile astea nu-i nici ieftina,nici placuta. Daca vrei un tatuaj, fa-ti unul care sa reprezinte ceva special pentru tine, nu nume de persoane.

| Johnny_3797 a răspuns:

NU e bine ca cine stie poate te vei indragsti de altcineva la nebunie de mult si cind va afla de tatuaj te va lasa.Nu e bine, mai bine nu trebuie nici un fel de tatuaj, mai bine pe inel scrii sau pe o brata si tot asa dar sa murdaresti corpul tau ideal nu e bine.