| dana_2309 a întrebat:

Salut'am si eu o intrebare? este bine sa-mi fac tatu in numele baiatului care il iubesc, insa el nu stiu daca ma iubeste, findca are prietena, ma puteti ajuta?

9 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Nu ii vad rostul atata timp cat nu esti cu el si el nu te iubeste, gandeste-te ca tatu ala o sa il ai pe viata(asta daca nu il inlaturi prin chirurgie), si o sa iti aduca mereu aminte de el si poate tu nu o sa fi cu el

| SunshineGirl a răspuns:

Nu,nu este bine. Poate peste catva timp,poate o luna, 2, 3 sau poate chiar maine baiatul ala n`o sa-ti mai placa deloc, poate chiar il vei uri.Sau poate vei gasi un baiat care sa te iubeasca si sa fie ceva special intre voi.Ce faci cu tatuajul? Cum o sa-i explici viitorului tau iubit? Si oricum, tatuaju` asta nu o sa-l faca pe tip sa te iubeasca.In cea mai buna situatie doar sa-l impresionezi, mai mult nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) Glumesti, nu?

| Byuska a răspuns:

Daca chiar vrei sa iti faci tatuaj fa-ti altceva.Nu iti tatua numele lui pentru ca o sa itii para rau mai tarziu ca ti l-ai facut.Tu inca nu ai nimica in comun cu el, nu ai o relatie cu el si chiar daca ai o relatie cu el daca nu esti sigura ca o sa tina relatia toata viata nu are rost sa iti faci tatuajul.Mai bine fa-ti cu numele tau sau altceva dar cu numele lui nu iti fa ca nu-i cad rostu.Si eu am vrut da imi fac tatuaj cu numele unui baiat cu care am umblat dar m-am razgandit ca mi-am zis ca ce rost are sa imi fac tatuaj cu numele lui ca doar cu el nu am sa raman toata viata si raman cu tatuaju si cand o sa am o alta relatie ce am sa ai zic la prietenul meu ca mi-am facut tatuajul ca il iubesc pe fostul? Scuze daca am scris ceva gresit dar ma grabesc sa plec la scoala:*Gandeste-te bine la ce vrei sa faci:*

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum sa te iubeasca daca e cu ALTA?

| SpecialGirl a răspuns:

Atata timp cat are prietena este evident ca nu te iubeste. Nu`ti fa un tatuaj pentru cineva care nici nu stie ce simti pentru el. Cel mai bine ar fi sa astepti baiatul potrivitwinking

| lola a răspuns:

Nu te prosti.Si daca ai fi cu el ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa o faci.

| gigiro a răspuns:

"Numele prostilor pe toate gardurile "-spune o vorba din batrani. Iar in aceesi directie, numai puscariasii isi tatuau numele iubitei pe brat.Mi se pare dezgustator.

| effect a răspuns:

Cum sa iti faci tatuaj cu numele lui?
E o tampenie
Daca el nici macar nu te iubeste
Ce rost are tatuajul?