| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare. Este un baiat care ma place, mereu imi trage atentia, flirteaza cu mine si dupa cum inteleg eu el vrea o relatie cu mine. El este dragut, dar este o problema eu m-am intilnit cu fratele lui sice sa fac eu? daca imi va propune ceva, eu sa accept sau sa-i refuz? nici n-am idei...

Răspuns Câştigător
| deyu1998 a răspuns:

Poi depinde de sentimentele tale. Daca tii la acel baiat. poti sa ii propui chiar tu ceva. smug.sau poti astepta de la el.Dar daca nu simti nimic pentru el ci vreti doar sa fiti priteni poti sa vb cu el si sa ii spui cu frumosu ca nu esti ineresata.

Succes! kiss

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fratele lui nu are nici o treaba cu acel baiat tu te bagi pe fir cu cel care iti place.

| ionela22 a răspuns:

Pai daca il placi cu adevarat poti incerca, doar te-ai intalnit cu fratele lui nu ai avut o relatie.Bafta