| AlexGabrielASC a întrebat:

Am si eu o intrebare:Imi place de o fata dar nu stiu cum sa i-o spun m-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| Adrian4123 a răspuns:

Fetelor le plac tipii tupeisti.
Spui asa: Tu - eu - film - sambata seara - te iau la 7
Poi... daca esti rusionos n-o sati mearga. Cel putin mie mi-a mers super.

2 răspunsuri:
| DaRcKcOry a răspuns:

Uite ca sa vezi daca ei ii place de uhh vezi daca se uita atent la tine daca te sta langa tine daca iti pune intrebari care nu isi iau rostul iar apoi inseamna ca si ei ii place de tine dar ca sa fi mai tandru si dragut sarut-o pe buze dar sa stii sigur ca si ei ii place de tine

| Number27 a răspuns:

Trebuie sa ai tupeu