| dani13 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai noah, de categoria asta rolling on the floor.
In fine de ceva timp am observat ca o fata se tot uita dupa mine, din cate am observat, dar mi-au mai spus si alte persoane ca au vazut-o uitandu-se, mentionez ca atunci cand vorbim se comporta destul de normal si cand eram mai mici nu prea ne agreeam unul pe altul.
Deci? astepet raspunsuri. laughing)))
Ms. happy

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doar se uita la tine ce om! Daca stai in fata ei ce naiba vrei?

| Prezidentul a răspuns:

Probabil te place, incearca sa o bagi in seama big grin

| drogh a răspuns:

De ce nu incerci sa o bagi in seama? Daca te priveste insistent, este clar un semn ca te place si vrea sa-ti atraga atentia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru drogh):

La ce intrebare ai raspuns, la "Deci?" al lui? rolling on the floor)

| drogh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai waiting La problema lui, nu la acel decibatting eyelashes Hai ca ai fost taree! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele persoane stiu foarte bine sa-si ascunda sentimentele.
N-ai de unde sa stii daca te place ori ba, pana n-o inviti la un suc, la o plimbare lejera prin parc.
Daca si tu o placi, fa pasul acesta. Nu ai nimic de pierdut si poate, te alegi cu ceva frumos!
Hai, curaj.

| varcolaccc a răspuns:

Probabil te place sau nu. Invit-o la un suc daca vrei si poate iese ceva. Succes

| Mwrrinella a răspuns:

Ii placi happy