| imu5252 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, nu am mai vazut topice de genul in Romania.
Sunt un tip hetero, imi plac fetele..etc.
Dar de la o vreme am o curiozitate, aceea de a face o*al unui băiat, cum as putea aborda problema cu respectivul tip?
Este normal sa ai o astfel de curiozitate?
Nu mă luați ca mai am de crescut ca am 19 ani.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| koko3475 a răspuns:

E sensibil subiectul. sunt oameni care judeca. pur si simplu fa-ti curaj. alege un prieten ceva si la o poveste normala, du discutia in directia dorita. probabil o sa accepte...succes

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai asculta de constiinta si ai alege sa nu dai curs ispietei de a pofti trupul cuiva de acelasi sex.Implinirea sexuala fara postludii ratate din cauza vinovatiei o ai numai cand respecti pmanul Creatorului si faci sex numai cu partenrrul de casatorie de sex opus.

| samuraibrazilian69 a răspuns (pentru ania):

Ai fi mai fericita daca ai suge-o unui barbat care merita, dar ai ales unu care nu exista

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru atata lucru nu trebuie sa vii sa ne ceri noua voie!
Daca chiar ai 19 ani, ar trebui sa fii capabil sa deschizi gura si sa intrebi singur...

| mihai69 a răspuns:

Ești cel puțin bi-curios, nu hetero.
E foarte normal să fii așa, nu trebuie să fii îngrijorat.
Cu puțin noroc, poți găsi omul potrivit. Caută pe forumuri / aplicații dedicate.

| minrest a răspuns:

Esti un gay care incearca sa dezvolte o metoda de a agata barbati straight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum să faci asta direct cu un bărbat.