| florinnica83 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru fete: care sunt gusturile voastre cand vine vorba sa alegeti in barbat? raspunsul cel mai bun primeste fundita si multe felicitari sicere. cu respect semneaza nicaflorin83.ro

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Hei,ce sa zic, tocmai ma pregateam sa raspund la intrebare si deodata nick-ul tau mi-a adus aminte de portretul facut la Costinesti, vara asta.Mai intai, multe salutari si pupici baiatului tau, e un dulce, sa ai mare, mare grija de el! Gusturi...pai in primul rand sa fie educat, respectuos si inteligent.Sa stie cum sa se poarte cu o femeie si in acelasi timp sa stie sa puna piciorul in prag, atunci cand e nevoie.Pana la urma, vorba aia, barbatul e stalpul casei.Sa arate bine, ca prima atractie e aspectul fizic si sa aiba o facultate terminata.Nu in ultimul rand, sa provina dintr-o familie buna, cum se zice.Pretentii am, dar le tin pentru viitor ca deocamdata sunt cam mica si nu ma gandesc la asta in viitorul apropiat.Pa,pa!

1 răspuns:
| ImOnMyOwnWay a răspuns:

Raspunsul cel mai bun? hmm.scuza-ma dar fiecare are gusturile lui. Nu poti spune : U ai gusturile mai bune iar u nu.winking