| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am si eu o intrebare.
Prietena mea a venit pe la mine si am inceput sa ne jucamlaughing
Fiind dezbracati iar ea fiind virgina(la fel ca mine) am incercat sa mimam sexul. Eu mi-am pus un prezervativ( durex portocaliu) care mi-a intrat foarte foarte greu el fiind de dimensiuni reduse( ingust si scurt). Ea s-a pus pe burta iar eu peste ea si am inceput sa mimam sexul( tin sa mentionez ca nu am intrat inauntru ei) tot asa pana m-am terminat. Cand am scos-o dintre picioarele ei(capul penisului era pe cearsaf dar penisul era printre picioarele ei ) laughing am vazut ca prezervativul s-a rupt si ca ma terminasem pe pat..acum ea este foarte foarte FOARTE speriata : se gandeste ca nu cumva sa fi ajuns vreun spermatozoid inauntru( eu terminandu-ma printre picioarele ei direct pe cearsaf nu avea cum..si am incercat s-o linistesc) mai are 8 zile pana la ciclu si este virgina. Este foarte speriata...insa nu a gasit nicio urma de asa ceva pe ea...astept cateva pareri fara mistouri sau altele care s-o linisteasca!

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Stai linistit laughing fi serios! Mai documentati-va inainte sa faceti din astea laughing Nu are nici o sansa! Sansele sunt mici!

8 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa va documentati, inainte de a practica astfel de "joculete", care se pot termina foarte prost, daca nu-s facute cu cap. Prezervativul, in mod normal, NU SE RUPE. Stiu asta, pentru ca eu n-am avut astfel de probleme. Daca s-a rupt, inseamna ca nu ai respectat instructiunile de utilizare si ai facut tu ceva ce nu trebuia sa faci: ai tras de el, l-ai gaurit cu unghiile, nu l-ai pus cum trebuie, ti-ai luat o masura prea mica (prezervativele sunt si ele pe dimensiuni), era expirat etc. Gandeste-te ce s-ar fi intamplat daca ati fi facut sex pe bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar prostia nu va trebui sa o mimati niciodata...

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tare!laughing

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru anonim_4396):

"Decât" MAXIM!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"Esti tare". da da rolling on the floor

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Aiurea, nu cred ca un singur spermatozoiz va fi norocosul, astepti cele 8 zile sa vedeti ca totu va fi normal!

| Leonard_Mechie_1997 a răspuns (pentru NaneSchizophrenia):

Asta i-am spus si eu..asteptam

| 1cristian1990 a răspuns:

Cum e prietene? I-a venit ciclu? O sa va mai intalniti voi cu frici din astea!