| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare, știe cineva de ce mi se scoală penisul când îmi îmbrățișez iubita? este foarte enervat mai ales când suntem în public

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Reactia este normala, fiindca doresti sa ai sex cu persoana pe care o strangi in brate si penisul intra in erectie instantaneu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Tu gasesti asta enervant, insa denota ca esti perfect sanatos si sistemul tau reproducator functioneaza cum trebuie.In cazul in care esti adolescent e de asteptat sa ai erectii spontane de la cele mai mici chestii.Nu e o rusine si nici nu e nimic anormal, repet, e firesc.Pe masura ce avansezi in varsta ar trebui sa se mai calmeze hormonii.

| Emilian65 a răspuns:

Este normal cum reacționează penisul tău la atingerea corpului iubitei tale. Dacă nu ar reacționa asa, ar trebui să-ți de gandit ca ai o problema grava de sănătate cu el. Deci fii mândru ca reacționează asa.

| Madaxo97 a răspuns:

E normal sa se întâmple dacă esti atras de ea

| AnonimSoul a răspuns:

Banuiesc ca ai sub 18 ani. e normal dude, nu iti fa griji. E enervant dar e bine sa vb cu ea sa fie constienta de acest lucru ca sa nu ti-l provoace.

| Ciocanudominatoru69420 a răspuns:

Cand ea te ia in brate iti duce sangele in penis, sper ca te-am ajutat pup

| Blablaa78 a răspuns:

Salut! Inseamna ca o iubesti, si desi este enervant, este o parte normala din corpul tau si viata ta ca baiat. N ai ce sa faci.