| JordanDeRomania a întrebat:

Salut am si eu o mica intrebare.
La inceputul scolii au venit 3 colege noi la mine in clasa.
Si una dintr-e ele imi pare draguta.
Problema este ca nu ne cunoastem doar acum dupa nume si as vrea sa fiu impreuna cu ea dar nu stiu cum sa o abordez, sa intram putin mai bine in vorba unul cu celalalt si sa ne cunoastem. Cine ar stii niste modalitati va rog sa mi-le spuneti si mie. happy

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Pur si simplu vorbeste cu ea la scoala. despre orar, profesori etc. Apoi, ofera-te sa o duci acasa sau chair invit-o la o prajitura. N-are cum sa nu mearga.

Multa bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vorbiti in pauza despre scoala, prieteni....muta-te cu ea in banca ..petreceti mai mult timp impreuna.big grin. poate iesiti cu mai multi prieteni. jucati ascunsa,(va ascundeti impreuna)..sticluta.(poate o pupi pe obraz)..adevar sau provocare....la o plimbare singuri.happy

| JordanDeRomania explică:

Detalii in ce sens?