| DenisSerban a întrebat:

Am si eu o nelamurire.de multe ori cand trec prin liceu se uita mereu cam aceleasi fete la mine si le mai zambesc si eu cateodata, dar nu stiu ce sa fac sa intru in vb cu ele, oare ma plac :? nu stiu ce sa zic. Vreun sfat ceva cum as putea sa actionezlaughing

Răspuns Câştigător
| RaduSS a răspuns:

Pai daca spui ca se uita mereu la tine inseamna ca nu e intamplator.Ar trebui sa te duci sa intri in vb cu una din ele si sa o inviti la o plimbare suc ceva si vezi ce raspuns o sa-ti dea. Baftahappy

1 răspuns:
| Allexis a răspuns:

"Buna, ce faci diseara? Vrei sa mergem la o plimbare?". (sau la un film, un suc, etc.) De ce e asa greu?!