| silviu222 a întrebat:

Salut, am si eu o problema
Acum cateva zile mi-am inceput viata sexuala si am o problema: Ejaculez extrem de repede, nu ma tine nici macar 1 minut, dupa cateva secunde ejaculez. Stiti vorba aia...dau de cateva ori din c** si aia e. Am facut asta de 6 ori, si de fiecare data nu am rezistat mai mult de cateva secunde. Cum pot rezolva asta? ce sa fac sa dureze mai mult macar 10-15 min?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Ai rabdare, cu timpul o sa rezisti mai mult, esti abia la inceput. Nu uita de prezervativ!

6 răspunsuri:
| boogbv a răspuns:

Poti lua pastile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Exista o tehnica secreta aparuta in urma cu multe sute de ani in orient si care acum incepe sa fie cunoscuta si in occident.
Aceasta tehnica se numeste CONTINENTA SEXUALA.
Ea face sa dispara ejacularea precoce si sa poti avea o viata amoroasa normala.
http://www.eva.ro/......24726.html
Te pup!

Deasemenea ea te ajuta atat pe tine cat si pe iubita ta sa obtineti starea de orgasm prelungit

| Exilee a răspuns:

Nu esti pregatit psihic suficient, varsta..., stresul, dorinta de sex si nu de dragoste, masturbarea excesiva...
Exista mai multe motive.

| HueyFreeman a răspuns:

Dai o laba inainte.

| Titanos a răspuns:

Da la pompa, cu mana stanga.

| suryv a răspuns:

Probabil ea e foarte "umeda' si din cauza asta te excita foarte tare, sau ai tu o problema, cel mai bine ar fi sa te gandesti la elefanti in copaci sau orice altceva, si faza cu sa te tina macar 10 - 15 minute poate fi doar in filme pentru ca aia pentru un film de 30 de minute stau 4- 5 ore plus 5 -6 ejaculari pe care tu nu le vezi si is plini de pastile+ ca femeile alea is super largi.