| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Am cumoscut un baiat in noul meu liceu care imi place mult! Nu am vorbit inca deloc cu el dar de cand l-am vazut ne holbam intruna unul la altul. El are clasa la parter si eu la etajul 1 si tot mergeam pe la parter si ma faceam ca stau de vorba cu fetele doar ca sa fiu aproape de el si el statea in usa si se uita la mine. Dar de la un momentat am simtit ca ma ignora si nu m-am mai dus(tin sa precizez ca nu l-am sufocat cu prezenta mea si nici nu ma duceam in fiecare pauza acolo). Dar dupa 2 zile dupa ce eu nu m-am mai dus jos a inceput el sa vina la mine in clasa si pe colidor laughing. Eu l-am adaugat la prieteni pe facebook dar... el nu mai zice minic.nu stiu ce sa cred... Vreo parere?big grin mersi mult :*:*:*

4 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

De obicei cand un baiat te ignora inseamna ca te place doar ca asteapta momentul oportun sa intre in vorba cu tine.
lasa-i de inteles ca si u il placi pe el si ai sa vezi ca se rezolva.

| thereforyou a răspuns:

@Vladutz adica un baiat daca ignora toate fetele de pe strada, inseamna ca le place pe toate?

| NickiMinaj a răspuns:

Probabil nu e interesat... o sa dea el un BUZZ daca e.

| Isabellaღ a răspuns:

Da ma ignorat 2 zile... dupa aceea venea la mine in clasa in fiecare zi si tot se uita la mine, odata ma lasa cu ochii in soare, odata tot langa mine sta...pffff nu stiu ce sa mai cred