| octaviantavi a întrebat:

Am si eu o problema, capul penisului meu este mai subtire decat penisul. Din cate stiu ar trebui sa fie invers. Penisul meu este normal sau trebuie sa ma duc la medic?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se poate face absolut nimic intr-o asemenea situatie. Penisul tau are acea forma conform informatiei genetice transmise de catre cromozomi. Functional nu este cu nimic diferit fata de un penis cu "palaria/ciuperca" mare. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

De ce să mergi la medic?!? ce ar trebui acesta să facă?
Oricum, la fel ca urechile, nasurile etc. și penisurile au diferite mărimi, forme și culori.
E absurd să crezi că există un standard și tocmai tu nu ești corespunzător.
E perfect normal, crede-mă!

| GHoST013 a răspuns:

Asa este conformatia penisului tau. Nu ai ce sa faci.