| anonim_4396 a întrebat:

Salut)Am si eu o problema. Cind vorbesc cu prietenul meu, cind ne primblam pur si simplu si comunicam ma simt bine insa cind vin acasa observ un lichid de culoare alba-invizibil aproape.Ce se intimpla?

4 răspunsuri:
| FloareAlbastra123 a răspuns:

Esti foarte indragostita de prietenul tau incat te excita si vocea lui.Asta e un semn destul de bun.Nu trebuie sa iti faci griji pentru astahappy

| corbulalbrosu a răspuns:

Acel lichid se produce mai in exces in momentul in care din cauza excitarii te simti foarte bine.Deci este cat se poate de normal sa se produca. Este un semn ca organismul tau se comporta "normal" din punct de vedere sexual.

| Țoglă a răspuns:

Este normal.și băieții au așa ceva.

| Dyex a răspuns:

Desparte-te de el! E extraterestru rolling on the floor) glumesc e de bine laughing