| iomi a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva zile iubita mea tot evita sa facem sex. Problema e ca o data cand a venit de la liceu si am vrut sa ii bag mana prin pantaloni a spus ca nu ma lasa (de obicei ma lasa mereu) Apoi a 2 a am vazut intamplator am gasit chilotii ei si in partea de sus avea o urma albicioasa care cand dadeai putin cu degetul se albea precum sperma. Ea mi a spus ca este secretia pe care o are ea. Si acum inainte sa facem sex cand am inceput sa ii fac prelidiul mi a spus ca, curge din ea o chestie si e precum sperma unui baiat.. Astept raspunsuri

6 răspunsuri:
| MariaIoana1111 a răspuns:

Probabil este racita sau este in perioada dinaintea menstruatiei.

| 18Under18 a răspuns:

Stai calm, nu este sperma unui alt băiat, este o secreţie vaginală, probabil nu vrea să te lase să-ţi bagi mâna deoarece îi e ruşine având secreţia aia. happy

| KMaddieK a răspuns:

E inaintea ciclului sau e la ovulatie. Cred ca din cauza acelei secretii se simte un pic stanjenita.

| Ioana803 a răspuns:

Acea secreție vaginala curge zilnic intr o cantitate reduaa la o femeie sănătoasă!

http://www.romedic.ro/ce-este-secretia-vaginala?-0P466

| SkyPilot a răspuns:

Secretia fetei este normala. Va trebui sa o convingi ca ai citit pe net si ai aflat ca e normal asa, iar prietena este la fel de atragatoare pentru tine ca si inainte. Altfel s-ar putea sa iti reduca din timpul intim petrecut impreuna.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreabă o daca nu are si mîncarimi vaginale, poate fii ori de la gelul de dus cu care se spală, sau poate fii candida, si atunci e clar ca nu mai are poftă de sex că o doare.