| ryann13 a întrebat:

Salut, am si eu o problema i-mi place o fata care m-a jucat pe degete, inca i-mi place de ea dar prietenul meu mi-a spus :baa ai grija ca aste isi bate joc de tine. Nu stiu, cand ma uit la o fata i-mi aduc aminte de ea. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Esti un fraier ti-ai aratat sentimentele si ea te joaca pe degete cum vrea ea.Ai devenit sclavul ei felicitari.Ce sa faci? S-o ignori stiu ca e greu dar trebuie.Nu poti sta langa o fata care nu te respecta.Alta la rand si sa inveti cum sa nu iti arati sentimentele la vedere...

| luiza a răspuns:

Daca ai iubit-o asa se intampla, timpul vindeca toate ranile, ai rabdare si o vei uita.

| BlackScorpion07 a răspuns:

Asculta`l pe prietenul tau.Stiu si eu cum e, nici eu nu mi-am ascultat prietenul cel mai bun si...nu pot sa zic ca mi s`a intamplat un bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau, te bate limba romana ma!