| fabregas a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt cu o fata pe care o iubesc foarte mult, dar nu stiu daca si ea ma iubeste, macar putinbig grin. De fiecare data cand ii trimit un sms si o intreb ce face, imi raspunde ceva de genul "bine. u cf?" si atat, nimic altceva. De la un timp asa face si nu stiu ce sa mai cred. Eu as vrea sa ma despart de ea din cauza asta. Totusi o iubesc prea mult, dar daca ea nu mai simte nimic pentru mine...si nu vreau sa fiu luat de prost.
Ajutati-ma, va rog. Nu stiu ce sa fac...

4 răspunsuri:
| Sofletzel a răspuns:

Dar poate acesta nu-i un motiv pentru a te desparti de ea,daca sunteti intr-o relatie de ce n -o intrebi de ce asa raspunde, intreab-o ce se intimpla la ea in viata. Daca o iubesti cu adevarata nu merita pentru asta sa te desparti de ea, e stupid intr-un fel.Mai bine vezi de ce face asta si daca te mai iubesti.

| AWonderfulDay a răspuns:

O intrebi in fata daca te iubeste sau nu!
Vei vedea daca te mintee iti va aproba dar asa mai cu jumate de gura
Daca te iubestee iti zice DAA sigurr sh te va sh saruta (crdlaughing )
Daca iti zice NUU te desp de ea pentru ca nu are rostwinking

Yo chiar sper sa fii fericit pentru ca eu am fost ranita in dragoste si nu le doresc nici dusmanilor sa treaca prin asta...
kiss

| Dooolce a răspuns:

Te-as sfatui mai intai sa vb cu ea si sa o intrebi ce simte cu adevarat. daca relatia voastra mai are vreun sens sau ceva de genu.si daca va ve-ti desparti faceti-o pe cai amiablie si nicidecum sa va certati.papa

| laura26 a răspuns:

Daca a fost asa de la inceput, e ok. Daca face asa doar de un timp incoace te sfatuiesc s-o lasi balta. crede-ma sunt fata, stiu ce zic.