| johny21 a întrebat:

Salut am si eu o problema vorbesc cu o fata deja 2 luni zi de zi imi place la nebunie de ea si eu ii plac ei dar nu stiu cit mai mult de cit prieteni nu doreste imi spune cineva cum sa procedez?

1 răspuns:
| hackyy a răspuns:

Daca nu doreste mai mult decat prieteni, inseamna ca ceea ce simte ea pentru tine este sentimentul acela de "fratie", adica simte ceva pentru tine dar nu este atractie fizica, poate vede in tine un bun sprijin atunci cand are problema, cineva care s-o ajute ca un frate sa zic asa. daca ti-a spus clar ca nu vrea mai mult decat prieteni las-o asa. daca nu, incearca.