| Andreiy272 a întrebat:

Salut,am un prieten care are penisul mic, ce trebuie sa facă ca să ii mai creasca?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa stea in fata unei fete frumoase. happy
Altfel, chiar nimic nu se poate face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit, te descurci tu si cu el mic, sa stii ce sa faci cu el, asta conteaza.

| RAY a răspuns:

Sa ți-l lege de tren sunt convins ca ii se va lungi pe câțiva zeci de km

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate face nimic!
Penisul creste hormonal pana la varsta de 16 ani, conform mosteniri genetice de la tatal si bunicul sau.

Din pacate, nu exista creme, geluri, manevre, tras de el sau descantece ori macare care sa-i stimuleze cresterea penisului, fiindca genetica isi spune amprenta si decide pentru noi.

| mihai69 a răspuns:

Să îl excite. Când e în erecție, mai crește câțiva cm.

| helpforyou a răspuns:

Sa astepte sa mai creasca acest prieten. In mod sigur ii va mai creste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zica dedeochi de 3 ori pe zi la ceas de seara

| Fantaspirit a răspuns:

Bine că nu are gogosica, din ce spui pare a fi purtator ilegal de așa ceva laughing
Nu mai creste, sa se mulțumească cu cât o are, alții o au de se pisa pe ea.

| mariustanase96 a răspuns:

Spune-i "prietenului" tau sa isi creasca o pereche de **** prima oara.

Ca să îți răspund totuși la întrebare, eu mi-am crescut penisul masturbându-mă de 3-4 ori în fiecare zi.

| Andreiy272 explică (pentru mariustanase96):

Dar nu e bine sa te masturbezi ca ajungi cu o fata în pat și nu o sa fie la fel când te masturbezi

| AndreStefan2005 a răspuns:

Sa i faci oral asta l va stimula și se va duce în erecție cu catina cm 1-2 in general